Zaposleni

Franja Gabrovšek Schmidt

direktorica

franja.gabrovsek.schmidt@bsc-kranj.si
04/28-17-233

Katja Smolej

poslovna sekretarka

katja.smolej@bsc-kranj.si
04/28-17-230
051-203-729

Lovro Centrih Albreht

poslovni sekretar

lovro.centrih.albreht@bsc-kranj.si
04/28-17-233

Barbara Špehar

vodja programa

okolje in prostor

barbara.spehar@bsc-kranj.si
04/28-17-235

Helena Cvenkel

direktorica raziskav in razvoja

helena.cvenkel@bsc-kranj.si
04/28-17-239

Jelena Vidovi─ç

vodja programa

pametne skupnosti

jelena.vidovic@bsc-kranj.si
04/28-17-244

Lidija Kova─Ź

direktorica financ in ra─Źunovodstva

lidija.kovac@bsc-kranj.si
04/28-17-238

Nives Justin

vodja programa

podjetništvo

nives.justin@bsc-kranj.si
04/28-17-247

Andra┼ż ┼áiler

vodja projektov in vodja PE Kova─Źnica

andraz.siler@bsc-kranj.si
04/77-77-254

Alenka Sluga

vodja projektov

alenka.sluga@bsc-kranj.si
04/28-17-234

Blanka Odlazek

vodja projektov

blanka.odlazek@bsc-kranj.si
04/28-17-242

Domen Bekš

vodja programa

domen.beks@bsc-kranj.si
04/28-17-237

Gregor Erzno┼żnik

vodja projektov

gregor.erznoznik@bsc-kranj.si
04/28-17-245

Mateja Dol┼żan

vodja projektov

mateja.dolzan@bsc-kranj.si
04/77-77-258

Mateja Korošec

vodja projektov

mateja.korosec@bsc-kranj.si
04/28-17-232

Matic Lah

podjetniški mentor

matic.lah@bsc-kranj.si
04/77-77-256

Mitja Me┼żnar

vodja projektov

mitja.meznar@bsc-kranj.si
04/28-17-248

Nastija Podobnik

vodja projektov

nastija.podobnik@bsc-kranj.si
04/77-77-252

Nina Zupan

vodja projektov

nina.zupan@bsc-kranj.si
04/28-17-246

Roko Padovac

vodja projektov

roko.padovac@bsc-kranj.si
04/28-17-236

Taja Nograšek

vodja projektov

taja.nograsek@bsc-kranj.si

04/77-77-255

Eva Roškar

pomo─Źnica vodje projektov

eva.roskar@bsc-kranj.si
04/28-17-231

Rok Zajc

pomo─Źnik vodje projektov in informatik

rok.zajc@bsc-kranj.si
04/28-17-241

Tamara Mravinec

pomo─Źnica vodje projektov

tamara.mravinec@bsc-kranj.si
04/77-77-250

Ur┼íka Gra┼íi─Ź

pomo─Źnica vodje projektov

urska.grasic@bsc-kranj.si
04/77-77-251